Wydajność usług, kontrolowana
przez dedykowany system

System

System GlobalReturns to intuicyjne narzędzie stworzone w celu łatwej obsługi zwrotów od Twoich Klientów zagranicami kraju. Dostęp do systemu jest automatycznie aktywny po zaakceptowaniu warunków współpracy i zarejestrowaniu się na system.goreturns.com.

Już po pierwszym zalogowaniu do systemu istnieje możliwość generowania etykiet zwrotnych bez dokonywania płatności. Otrzymasz indywidualny adres zagraniczny we wszystkich krajach obsługiwanych przez GlobalReturns, który od razu można używać jako Twój zagraniczny adres zwrotny bez dodatkowych formalności. Każda paczka dostarczona na podany w systemie Twój adres zagraniczny będzie widoczna w panelu użytkownika.

Dedykowana strona dla Twojego Klienta

Dedykowana strona dla Twojego Klienta

System posiada innowacyjne rozwiązanie do dokonywania zwrotów przez Twoich Klientów zagranicznych (z pominięciem Twojego działu Obsługi Klienta). W pierwszym etapie, system pobierze dane o zamówienia z Twojego systemu poprzez API, a następnie zostanie wyświetlona dedykowana strona www na której Twój klient po zatwierdzeniu informacji od razu otrzyma etykietę zwrotną (system obsługuje urządzenia mobilne).

Generowanie etykiet bez opłat

Generowanie etykiet bez opłat

System nie pobiera opłaty za utworzenie etykiety zwrotnej lub za niewykorzystane etykiety. Opłata zostanie naliczona tylko w momencie otrzymana paczki w magazynie GlobalReturns. Po zidentyfikowaniu paczki zwrotnej, otrzymasz informację w systemie oraz na adres email o konkretnej kwocie do uregulowania za zwrot. Po dokonaniu opłaty poprzez przelewy automatyczne, paczki zwrotne zostaną wysłane na Twój adres w Polsce według wybranej opcji dostawy. Faktura zostanie wystawiona jednorazowa w miesiącu za wszystkie uregulowane zwroty.

Link do etykiety

Link do etykiety dla kupującego

Generowanie etykiet jest możliwe pojedynczo lub zbiorczo. Po utworzeniu odpowiedniej etykiety, system automatycznie wysyła email do kupujących z linkiem do pobrania etykiety kurierskiej lub wirtualnej (według Twoich indywidualnych ustawień).

Szybkość tworzenia zwrotów

Szybkość tworzenia zwrotów

Po podaniu wartości domyślnych na etapie rejestrowania do serwisu, generowanie etykiet wymaga wyłącznie podania danych Twoich Klientów. Wartości domyślne wykorzystywane są do wszystkich paczek w zależności od lokalizacji Twojego klienta.

Przejrzystość współpracy

Przejrzystość współpracy

Każdy etap obsługi zwrotów jest monitorowany. System identyfikuje położenie zwrotu oraz wszystkie koszty związane z obsługą. Automatyczne płatności ułatwiają rozliczanie należności oraz wystawienie faktur.

Zobacz nasze referencje na:

GlobalReturns

Dane kontaktowe

GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Rakietowa 29a
54-615 Wrocław

Obsługa Klienta: support@globalreturns.eu
Telefon: +48 532 363 408

Zostaw wiadomość